У МОЗ розповіли про жертв коронавірусу в Україні: частіше вмирають чоловікиВ Україні станом на 28 квітня зафіксовано 239 летальних випадків коронавірусу COVID-19.

Об этом сообщает Руспрес

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такі дані опубліковані Міністерством охорони здоров’я України. Відомство відзвітувало про статистику смертей від нової інфекції в країні.

Статистика летальних випадків коронавірусу в Україні

Статистика летальних випадків коронавірусу в Україні

pravda.com.ua

Більше загиблих серед чоловіків (132 випадки або 55,2%), ніж жінок (107 випадків, 44,8%). Що стосується віку, то більшість загиблих – особи, старші 50 років (85% усіх випадків).

Переважна більшість померлих (71%) мали супутні хвороби: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок і легень, у деяких таких захворювань було кілька.

"Будь ласка, будьте уважні, залишайтеся вдома та при перших ознаках респіраторного захворювання зателефонуйте сімейному лікарю. Своєчасне звернення може врятувати життя", – зазначили в МОЗ.

Додамо, летальні випадки від COVID-19 зафіксовані в усіх регіонах, крім Луганської області.

Частіше вмирають чоловіки: у МОЗ розповіли про жертв коронавірусу в Україні

Telegram-канал "Коронавірус_інфо"

Як писав OBOZREVATEL, головний санітарний лікар Віктор Ляшко вважає, що невелике зростання кількості інфікованих коронавірусом за понеділок-вівторок, 27-28 квітня, свідчить про те, що наслідки святкування Великодня в Україні вже пройдено.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/zhertvi-koronavirusu-v-ukraini-moz-pokazalo-statistiku.htm”