Під Харковом банда жорстоко вбила дівчину та чоловіка: зарізали і спалили (ФОТО, ВІДЕО)Під Харковом у березні жорстоко вбили 25-річну Анастасію. Проте це не перша жертва вбивць, вони ще у 2013 році розправились із 46-річним чоловіком та не отримали за це покарання.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляють “Надзвичайні новини”.


Відомо, що дівчина вийшла з дому та загадково зникла. При собі вона мала мобільний телефон та рюкзак.
Сусіди розповідають, що покійна була дуже спокійною дівчиною, ніколи не зловживала алкоголем та не була у небезпечних компаніях.


Як встановило слідство, до її вбивства причетний коханий дівчини та його друг. Вони уже мали судимість за крадіжки. У день трагедії хлопець дівчини запросив її в гості. Потім чоловіки змусили дівчину піти з ними на “прогулянку”. Там вони жорстоко вбили Анастасію.Далі – чоловіки втекли у ліс, де їх згодом знайшли правоохоронці.


За словами одного із вбивць, дівчину запропонував вбити саме її коханий заради телефону.


За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Владислава Грюка, двоє підозрюваних у вбивстві дівчини зізналися, що у листопаді 2013 року на березі річки Уди поблизу залізничної станції “Нова Баварія” вони вбили 46-річного харків’янина.Нагадаємо, на Львівщині прокурори підписали підозру жінці у сприянні зґвалтування сироти.


Джерело статті: “https://informator.press/pid-kharkovom-banda-zhorstoko-vbyla-divchynu-ta-cholovika-zarizaly-i-spalyly-foto-video/”