Трамп заявив, що дезінфектори треба вводити ін’єкціями для лікування коронавірусуАмериканський президент Дональд Трамп заявив, що відмовляється брати на себе відповідальність за збільшення числа людей, що приймають дезінфікуючий засіб для лікування коронавірусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Це сталося після того, як в п’ятницю, 24 квітня, на брифінгу в Білому домі він запитав, що раз дезінфікуючі засоби можуть вбити коронавірус за хвилину, то чи існує спосіб, вбити його таким способом всередині організму шляхом ін’єкцій або фактичною чисткою.

Дональж Трамп

Дональж Трамп

Трамп заявив, що не може собі уявити, чому на "гарячі лінії" в країні почали дзвонити з питаннями про лікування COVID-19 за допомогою дезінфікуючих засобів. На питання про те, чи бере він відповідальність на себе за цих людей, він сказав: "Ні, я не знаю".

Пізніше він сказав, що його роздуми про здатність дезінфікуючих засобів вбивати коронавірус в організмі людини, був саркастичним.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL і президент США Дональд Трамп переконаний, що новий тип коронавируса COVID-19 гине від впливу прямого сонячного світла всього за хвилину.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/tramp-zayaviv-scho-dezinfektori-treba-vvoditi-inektsiyami-dlya-likuvannya-koronavirusu.htm”