Депутат від Слуги народу заявив, що Гончарук та Нефьодов самі лобіювали закон, за яким їх звільнилиДмитро Гурін / Facebook

Об этом сообщает Преступная Россия

Дмитро Гурін

Дмитро Гурін / Facebook


Депутат від Слуги народу Дмитро Гурін вимагає, щоб Максим Нефьодов, Олексій Гончарук та Олександр Стародубцев визнали, що помилилися, коли підтримали закон про держслужбу.

Про це написав у своєму Facebook.

«Шановні Максим Нефьодов, Олексій Гончарук, Олександр Стародубцев! Дякую вам за всю важливу роботу, яку ви зробили! А також чекаю від вас публічного визнання помилки — лобіювання з/п 1066 про держслужбу. Як я пам’ятаю, було потрібно "терміново звільнити 4 людини" », — написав він.

Читайте також:

Нефьодов і Верланов втратили довіру людей і мали піти — міністр фінансів Марченко

На думку Гуріна, якби закон не прийняли, «зараз у нас була б куди більш контрольована ситуація».

До нього в коментарі прийшов екс-прем’єр Олексій Гончарук: «Звільнення Максима Нефьодова і Сергія Верланова — це політичне рішення, а політичні рішення бюрократичними інструментами не заблокують. Максимум затягнеш і затягнеш конфлікт».

Кабмін в п’ятницю, 24 квітня, звільнив Сергія Верланова з посади голови Державної податкової служби та Максима Нефьодова з посади голови Держмитслужби.

Разом з Нефьодовим звільнені його заступники Роберт Зелді, Денис Шендрик та Сергій Пєтухов. Також звільнено заступника голови Держфіскальної служби Дмитро Венцковський.

Нефьодов сказав в коментарі НВ, що не знає причини звільнення з посади голови Державної митної служби.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zvilnennya-nefodova-zayavu-slugi-narodu-novini-ukrajini-50084432.html”