Галкін міг зіграти головну роль у скандальному фільмі "Дау"Російський режисер Ілля Хржановський, який днями потрапив у гучний скандал, заявив про те, що головну роль у його фільмі "Дау" міг зіграти відомий комік Максим Галкін.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це він повідомив в інтерв’ю журналістці Ксенії Собчак (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Галкін міг зіграти головну роль у скандальному фільмі "Дау"

Скріншот з відео

"Максим, він насправді яскравий персонаж у тому, що він робить, як актор. Він мерехтливий. Але це було багато років тому. Я не був із ним знайомий, я дивився за ним і я подумав, що він абсолютно може бути, при певному вирішенні проєкту, від якого я потім відмовився, він може бути людиною, в якій є цей момент – приховані шари. Легкість і свобода, і безліч інших верств, які ніяк не проявити, які живуть десь на території особисто, невідомого його мені життя", — заявив Хржановський.

Галкін міг зіграти головну роль у скандальному фільмі "Дау"

Скріншот з відео

Він додав, що Галкін навіть пройшов проби.

"Треба сказати, що у мене з Максимом були проби. І проби ці були блискучими. Я йому не пропонував великі гроші. Він в якийсь момент став хотіти великі гроші. Але він злякався", – сказав режисер.

Як раніше писав OBOZREVATEL, прокуратура почала кримінальне провадження щодо ймовірного порушення прав дітей під час зйомок скандального фільму "Дау. Дегенерація" російського режисера Іллі Хржановського.

Хто з зірок чекає поповнення, а хто розлучився — читай в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/galkin-mig-zigrati-golovnu-rol-v-skandalnomu-filmi-dau.htm”