Завдяки зусиллям пожежників і погоді. Повітря в Києві і двох областях стало чистішимkiev.informator.ua

Об этом сообщает Преступная Россия

Якість повітря в Києві покращилась

kiev.informator.ua


За даними Укргідрометцентру, якість повітря в Києві, Київській і Житомирській областях покращилась, концентрація пилу і залишків горіння близька до норми.

Про це заявив заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

«Завдяки зусиллям наших пожежників і деяким змінам синоптичної ситуації — змінам напрямку вітру і короткочасним дощам — якість атмосферного повітря в Київській, Житомирській областях, де спостерігалися найбільші осередки пожежі, а також в Києві значно покращилась», — зазначив він.

За його словами, зараз задимленості в Києві не спостерігається.

Читайте також:

Безжальний вітер. Як Київ і Житомирську область накрила пилова буря, а в зоні відчуження знову розгорілася пожежа — фото і відео

«Якість атмосферного повітря в Києві на сьогоднішній день близька до звичайної для цього періоду весни. Завислі речовини — пил і залишки горіння — близькі або трохи вищі за гранично допустимі концентрації. Вміст в повітрі діоксиду сірки, діоксиду азоту, оксиду вуглецю і формальдегіду близькі до гранично допустимої концентрації і навіть нижчі», — розповів Прокопенко.

За прогнозами синоптиків, у найближчі п’ять діб в Україні без опадів, лише 20 квітня в південних і східних, а 21 квітня — в східних і більшості північних областей місцями очікуються невеликі дощі.

У Житомирській і Київській областях переважно буде без опадів, вітер північний — північно-західний, 7−12 м/с, лише 24 квітня він зміниться на західний, а потім на південно-західний, 25 квітня очікуються невеликі короткочасні дощі.

16 квітня в Києві спостерігалися сильні пилові бурі, а в повітрі з’явилися продукти горіння — киян закликали не відкривати вікна і не виходити на вулицю.

Причиною цього стали пожежі в Житомирській області та зоні відчуження, а також північно-західний вітер.

Читайте також:
Смог у Києві. Як столиця України очолила список міст з найгіршою якістю повітря у світі — хроніка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/povitrya-v-kiyevi-svizhi-dani-vid-sinoptikiv-novini-ukrajini-50083247.html”