Задля захисту медиків від Covid-19, МОЗ України закупило 71 тисячу костюмів біозахистуЗаступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова повідомила про костюми біологічного захисту китайського виробництва, які закупила Україна — Задля захисту медиків від Covid-19, МОЗ України закупило 71 тисячу костюмів біозахисту
Заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова повідомила про костюми біологічного захисту китайського виробництва, які закупила Україна
Фото: odoblkru.gov.ua


Вартість біокостюма китайського виробництво складає 488 гривень

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Міністерство охорони здоров’я закупило понад 71 тис. костюмів біологічного захисту для медичних працівників, які працюють з пацієнтами, хворими на Covid-19. Про це повідомила заступник Міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова у Facebook.


«Ми працюємо над тим, щоб забезпечити наших медиків якісними засобами індивідуального захисту. Тому уже найближчим часом МОЗ отримає понад 71 тис. захисних костюмів, які будуть розподілені по всій країні», — заявила Світлана Шаталова.


Як підкреслила заступниця Міністра, закупівлю було проведено з дотриманням усіх процедур, а костюми біозахисту відповідають усім стандартам якості. «Це костюми китайського виробництва, які мають усі європейські сертифікати, підприємство відповідає стандартам ISO, костюми біозахисту — стандарту 14126, окрім того, костюми біозахисту відповідають вимогам виробів для медичного використання, а також у своєму комплекті мають бахіли», — підкреслила Світлана Шаталова.


За словами заступниці Міністра, вартість одного костюму склала 488₴ «Договір вже опублікований і найближчим часом ми отримаємо ці костюми в Україні та розподілимо їх по всіх регіонах. Ми будемо впевнені, що наші лікарі захищені належним чином, а одяг, який ми їм дамо – відповідатиме усім необхідним критеріям. У цих костюмах лікарі будуть надійно захищені», — резюмувала чиновниця.


Раніше державному підприємству «Медичні закупівлі України» було доручено закупити захисні костюми для наших медичних працівників. Втім, знайдені ними костюми не відповідали міжнародним стандартам і не могли належним чином захистити медичних працівників. Саме тому МОЗ взяло ініціативу у свої руки і провело закупівлю.


Читайте також: Скандал під час чуми. В уряді війна за медичні закупівлі


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/zadlja-zahistu-medikiv-vid-covid-19-moz-ukrajini-zakupilo-71-tisjachu-kostjumiv-biozahistu-674566.html”