"Влада" Криму через карантин оголосила росіян небажаними гостями"Влада" анексованого Росією Криму заявила, що через загрозу коронавірусу не хочуть бачити на півострові гостей з материкової частини РФ.

Об этом сообщает Руспрес

Про це сказав так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов у Twitter. Він поскаржився, що через карантин промисловість півострова практично зупинилася, а санаторії закриті.

Коронавірус в Криму

Коронавірус в Криму

"Працюють лише системоутворюючі підприємства. При цьому підприємства сфери послуг і громадського харчування, на жаль, сьогодні закриті. Чесно кажучи, ніколи не думав, що буду звертатися з таким закликом до наших співгромадян. Однак іншого виходу немає. Я переконливо прошу всіх наших громадян утриматися від приїзду на територію Криму, як в цілях відрядження, так і з метою відпочинку. Усі кримські санаторії і все місця відпочинку закриті", – сказав Аксьонов.

Прошу утриматися від поїздок в Республіку Крим # Крим # Росія # оставайсядома pic.twitter.com/yz3bCuJ7bd

— Сергій Аксьонов (@aksenov_sv) April 20, 2020

Як повідомляв OBOZREVATEL, в анексованому Криму кількість хворих на коронавірус продовжує зростати. При цьому там немає апаратів штучної вентиляції легенів, маски в дефіциті, а сам півострів вже давно перетворився на "заповідник пенсіонерів".

В анексованому Криму триває рух поїздів по Керченському мосту в Росію – незважаючи на епідемію коронавірусу. При цьому "влада" вже відмовляються повертатися гроші тим, хто хоче здати квитки.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/vlada-krimu-ogolosila-rosiyan-nebazhanimi-gostyami.htm”