Глава лабораторії в Ухані відкинув всі звинувачення про коронавірус: він не від нас!В Уханьскому інституті вірусології заявили, що ніякого відношення до створення коронавірусу не мають. А той факт, що перший спалах хвороби стався у декількох сотнях метрів від лабораторії – випадковість.

Об этом сообщает Руспрес

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це в інтерв’ю китайському державному телеканалу CGTN заявив завідувач лабораторією інституту Юань Чжімін, передає Channel NewsAsia. "Цей вірус жодним чином не виходить від нас", – пыдкреслив учений.

У відповідь на уточнююче питання він підкреслив, що вважає неможливим створення такого вірусу силами людства. За словами глави лабораторії, ніхто із співробітників його установи не був інфікований. "Весь інститут проводить дослідження в різних областях, пов’язаних з коронавірусом", – додав Чжімін.

Інститут в Ухані

Інститут в Ухані

Wuhan Institute of Virology

Професор визнав, що оскільки лабораторія, що має максимальний рівень біологічної безпеки, знаходиться саме в Ухані, у людей не можуть не виникати подібні асоціації. Разом з тим їх свідомо намагаються ввести в оману деякі ЗМІ, вважає Юань. Ряд публікацій про лабораторне походження коронавырусу він назвав бездоказовими та заснованими на припущеннях.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Раніше американська розвідка заявила, що всі докази вказують на природний характер коронавірусу, проте висновки робити рано.


  • Після цього ЗМІ поширили версію створення вірусу в китайській лабораторії.


  • Пекін відповів на звинувачення, назвавши їх необгрунтованими.


Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/v-uhanskij-laboratorii-vidreaguvali-na-zvinuvachennya-v-stvorenni-koronavirusu.htm”