«Кого візьмуть надалі, будуть на волю Божу». У райлікарні в Чернівецькій області закінчилися апарати ШВЛЧернівецька ОДА / Facebook

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У райлікарні в Чернівецькій області закінчилися апарати ШВЛ

Чернівецька ОДА / Facebook


У Чернівецькій області в Сторожинецької районної лікарні, в якій лікують інфікованих на коронавірус закінчилися апарати ШВЛ.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Як передає місцеве видання АСС, про це 18 квітня повідомив голова районної адміністрації Дмитро Балінов.

«Станом на сьогоднішній ранок (18 квітня — ред.) місць для підключення важких хворих в Сторожинецької ЦРЛ не залишилося. Всі ШВЛ і оксигенатори зайняті. Ситуація реальна така: всі, кого візьмуть надалі, будуть на волю Божу», — розповів Балінов.

За його словами, в лікарні є ще 10 палат для хворих COVID-19 або з підозрою, але без можливості отримати кисневу підтримку. Нові оксигенатори очікують через 7−10 днів.

Раніше головний лікар Сторожинецької ЦРЛ Олександр Войцеховський розповів, що інфекційне відділення, яке розраховане на сім хворих, вичерпали.

«Перепрофілювали додатково гінекологічне відділення, лор-відділення, і ось вже від нині перепрофілювали терапевтичне. Переводимо його в гімназію», — сказав головний лікар Сторожинецької ЦРЛ.

Голова Чернівецької ОДА також повідомив, що 18 квітня в райлікарні помер житель Красноїльська, у якого підозрювали коронавірус. Також з COVID-19 госпіталізували трьох священників. Один з них у важкому стані.

Нагадаємо, Чернівецька область лідирує за кількістю хворих коронавірусів в Україні, станом на ранок 19 квітня там зареєстровано 889 випадків, з них 14 — летальні. За останню добу тест показав позитивний результат у 49 осіб.

Всього за даними МОЗ на ранок 19 квітня в Україні підтверджено 5449 випадків COVID-19, п’ята частина випадків припадає на Чернівецьку область.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-v-ukrajini-chernivci-v-raylikarni-v-cherniveckiy-oblasti-zakinchilisya-aparati-shvl-novini-ukrajini-50083154.html”