Погода на Великдень: синоптики дали актуальний прогноз по УкраїніУ великодній день, в неділю, 19 квітня, в Україні буде досить прохолодно, вночі стовпчики термометрів опустяться нижче нульової позначки.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє Український гідрометцентр.


На більшій частині України опадів не очікується, лише в Київській, Сумській, Житомирській, Чернігівській та Одеській областях можливі дощі.


Вдень у неділю стовпчики термометрів покажуть від плюс 10 до плюс 15 градусів, найтепліше на півдні і Закарпатті, найпрохолодніше — в центрі країни.


Вночі очікуються заморозки — від плюс 5 до мінус 5 градусів."Вночі 18-20 квітня, в Україні, крім півдня, на поверхні грунту заморозки 0-5 ° (І рівень небезпеки — жовтий), 18 квітня в північних і північно-західних областях, 19-20 квітня в північних, західних (крім Закарпаття) і у Вінницькій областях, 19 квітня і в східних областях сильні (на поверхні ґрунту та в повітрі) заморозки 0-5 (II рівень небезпеки — помаранчевий) ", — попереджають синоптики.


Як повідомляв "Апостроф", за прогнозами народних синоптиків, відчутного потепління в Україні варто чекати не раніше травня.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-04-19/pogoda-na-pashu-sinoptiki-dali-aktualnyiy-prognoz-po-ukraine/194372”