Найбільша у світі контейнерна компанія відмовилася заходити в порт Одеса через корупцію на митниціСвітовий лідер контейнерних перевезень компанія MSC відмінила перший судозаход від початку повномасштабного вторгнення в порт Одеса. Згідно останнього оновлення графіка суднозаходів рейс було скасований. Про це повідомила у "Фейсбуці" Асоціація міжнародних експедиторів України.

«Причиною стали безпідставні перевірки вантажів та затягування митного оформлення експортних контейнерів із сільгосппродукцією на невизначений період, через що вантаж блокується на невизначений строк, і здорожчується через додаткові витрати зі зберігання та демередж, які можуть досягати $2−3 тис.», — сказано у повідомленні.

У Асоціації зазначили, що така діяльність митниці ставить під загрозу запуск регулярного контейнерного сервісу до портів Великої Одеси. І це при тому, що MSC планувала з’єднати фідерним сполученням Одесу та один з найбільших турецьких середземноморських хабів — порт Текірдаг.

Асоціація міжнародних експедиторів України закликала владу сприяти вирішенню цієї проблеми та не допустити негативних наслідків для української логістики й економіки.