РФ заявила на свою «альтернативну Олімпіаду» 20 фейкових збірнихРФ заявила на свою «альтернативну Олімпіаду» 20 брехливих збірних

РФ заявила на свою «альтернативну Олімпіаду» 20 брехливих збірних

На минулих вихідних у російській Казані завершилися Ігри БРІКС, які кремлівська пропаганда просувала як "альтернативну Олімпіаду". Змагання перетворилися на справжнє посміховисько та цирк – у деяких видах програми представники РФ вигравали "золото" без суперників.

Портал Sports.ru з’ясував нову деталь, яка доводить справжній рівень змагань. Журналісти виявили, що цілих 20 країн, які значилися серед 90 учасників Ігор, не надіслали на них жодного спортсмена.

Цирк і посміховисько: Росія заявила на свою  queiqzkiqzkiqtzant

Цирк і посміховисько: Росія заявила на свою

Це Алжир, Болівія, Ботсвана, Велика Британія, Угорщина, Німеччина, Іспанія, Мавританія, Мексика, Парагвай, Перу, Португалія, Пуерто-Ріко, Південна Корея, Словаччина, Того, Хорватія, Чилі, Швейцарія, Есватіні.

За Францію було заявлено лише гімнастку Вікторію Перисик, яка ще минулого року виступала за Росію. У складі багатьох інших країн значаться по одному-два спортсмени, причому часто навіть не вказані види спорту, в яких вони виступають. Від Італії та Японії виступали лише у брейкінгу.

Цирк і посміховисько: Росія заявила на свою

Цирк і посміховисько: Росія заявила на свою