Заступник голови Держпродспоживслужби таємно користується будинком в Ірпені *

Заступник голови Держпродспоживслужби таємно користується будинком в Ірпені


овця офіційно з 2004 року задекларований  будинок у Голованівську (67,97 кв.м) та земельна ділянка (оформлено на дружину). Зарплата заступника директора за рік склала 123 тис. гривень. Дані щодо лікаря Олени Крейтор він не надав. Можна припустити, що в неї зарплата десь на відповідному рівні.

Також вказано, що лікар у 2023 році отримала 200 тис. гривень від продажу «невстановленого» транспортного засобу. При таких статках родина змогла у 2021 році придбати нову Renault Duster за 458 тис. гривень. Також в декларації вказано, що у 2019 році Олена Крейтор взяла сама в себе позику в 400 тис. гривень в невстановленої особи.

Однак нам більш цікаве інше майно, яке Крейтор-старший відобразив у декларації. Він вказав, що у 2016 році придбав квартири в місті Ірпінь Київської області квартиру у 47,8 кв. м за… 143,4 тис. гривень. Цікаво, що це навіть більше його зарплатні у 2023 році! Звідки у чоловіка такі кошти? Але нагадаємо, що його син Андрій у той час працював в СБУ.

Також у 2019 році матір Крейтор Олена придбала житловий будинок в Ірпені (80,3 кв. м) за 602 тис. гривень (що є заниженою від ринка ціною). Саме для цього вона брала «сама в себе» кредит на 400 тис. гривень. Однак і цих коштів в родини не вистачило, щоб зробити коштовну покупку.

Дружина заступника голови Держпродспоживслужби ховає статки та відпочиває за кордоном під час війни
А тепер саме цікаве. Згідно з фотографіями Instagram дружини посадовця Катерини Крейтор (Кущієнко), саме вона та її діти живуть у будинку, який придбали батьки заступника голови Держпродспоживслужби.

Редакція 368.media   звертається до керівництва Держпродспоживслужби, НАЗК та НАБУ з метою проведення розслідування стосовно можливих ознак недостовірного декларування та незаконного збагачення заступника голови Держпродспоживслужби Андрія Крейтора та вимагає негайної реакції.