«Укрзалізниця» повідомила про поранення двох залізничників у ПокровськуНаслідки російської ракетної атаки на Покровськ, Донецька область, 24 червня 2024 року

У Покровську Донецької області внаслідок російського обстрілу 24 червня були поранені двоє залізничників і пошкоджена інфраструктура й рухомий склад, повідомила 25 червня «Укрзалізниця».

«Травм середньої тяжкості зазнав машиніст і лаборантка. Працівникам надана необхідна медична допомога, вони перебувають у лікарні, стан – стабільний», – йдеться в повідомленні.

В УЗ додали, що через обстріл пошкоджені адміністративні будівлі, контактна мережа, колії, пристрої сигналізації і звʼязку, а також маневровий локомотив.

Водночас рух поїздів, попри обстріли, відбувається за графіком, наголосили у компанії.

Загалом внаслідок вчорашнього удару Росії по Покровську, за даними місцевої влади, загинули п’ятеро людей, десятки – зазнали поранень.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони, зокрема Донеччину. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум