Скандал із Тищенком у Дніпрі: Поліцейського звільнили, хоча нардеп обіцяв його захиститиПоліцейського з Києва, який брав участь в інциденті з ексвійськовим підрозділу Kraken та ймовірно охороною нардепа Миколи Тищенка, звільнили. Про це Суспільному 24 червня повідомила заступниця начальника відділу комунікацій головного управління Нацполіції міста Києва Анна Страшок.

Раніше Суспільному вона підтвердила інформацію, що чоловік у жилетці з надписом “Поліція” на відео інциденту, який стався між ексвійськовим підрозділу Kraken Дмитром Павловим та ймовірно охоронцями нардепа Миколи Тищенка у Дніпрі, є співробітником поліції Києва. За її словами, він перебував у Дніпрі у відрядженні, де брав участь у проведенні слідчих дій.

“По їх завершенню правоохоронець вийшов з приміщення на вулицю, став свідком конфліктних ситуацій між громадянами. Надалі до нього звернувся чоловік щодо скоєння злочину відносно його знайомої, у якої відібрали телефон. Співробітник поліції втрутився в інцидент”, — повідомила вона.

Наразі, зазначила Страшок, призначили службове розслідування для встановлення правомірності дій поліцейського.

Також вона додала, що слідчі дії, у яких брав участь правоохоронець, не мали жодного стосунку до активістів та публічних осіб, які перебували в тому ж місці та були учасниками інциденту.

Щодо того, яким чином працівник поліції Києва опинився у Дніпрі, правоохоронниця сказала, що у випадку, коли досудове розслідування здійснюється працівниками Києва, то вони за необхідності можуть перебувати у відрядженні в будь-якому місті країни.

Зазначимо, що у Instagram Stories Тищенко обіцяв, що поліцейського не звільнять:

“Зараз у нас котра година? 2:47. Ось, пишу заяву. Ось заява Ну шо, дів‘яточки? І вся ваша корупційна складова, що ви там пов‘язані з правоохоронцями, яких вас захищають. Ворог не пройде. Що, хотіли поліцейського звільнити? Не буде. Ми за народ України. Я за простих людей. Буду захищати. Пишу заяву вже 4 години, ось так. І до ваших керівників там у Дніпрі, до саботажників. …”