Шабунін: Після звільнення Кубракова та Найєма повернулися «заточки». На першому тендері переплата склала 487 млнвиталий шабунин

Після звільнення Олександра Кубракова та Мустафи Найєма у дорожнє будівництво повернулися схеми “Великого будівництва”. Про це повідомляє співзасновник ЦПК Віталій Шабунін.

“Ми “вітаємо” Офіс президента з відновленням корупційних заточок на відбудові. На першому ж схематозі – 487 млн грн потенційної переплати. Після того, як звільнили Кубракова/Найєма – у дорожні тендери одразу повернулись заточки “Великого будівництва””, – пише Шабунін.

За його словами, йдеться про три закупівлі на утримання доріг Вінницької області на 10,5 млрд грн, які минулого тижня були злиті “Автостраді” Шкіля з мізерною 3% знижкою.

Для порівняння, у травні на аналогічному тендері в Житомирській області (але без корупційної заточки) та сама “Автострада” була змушена опуститися в ціні на 45%.

“В результаті за, наприклад, ремонт вибоїн на Житомирщині ми заплатимо 432 грн за м2, а на схематозному вінницькому тендері – вже 1 184₴ Потенційна переплата лише на цій послузі становить 487 млн грн”, – уточнив голова ЦПК.