Маєток зі знижкою у 95%: нова пасія прокурора Вербицького придбала котедж у елітному "Конику"Нова пасія прокурора Вербицького придбала котедж у ‘Конику’

Заступник Генерального прокурора України Дмитро Вербицький відомий своїм вишуканим смаком на помешкання, автомобілі та навіть на спа-процедури. Як виявилось, його нова співмешканка Христина Ільницька розділяє його смаки, адже за даними журналістів вона не просто придбала елітну нерухомість в котеджному містечку "Коник" під Києвом, а й зробила це із шаленою знижкою.

У новій серії розслідування журналістка СтопКору Ольга Левицька розкрила цікаві деталі про нещодавню покупку дівчини прокурора. Разом зі знімальною групою вона побувала на території містечка, аби побачити, як виглядає розкішний будинок та поспілкуватися з його власницею.

За нашими даними, Христина Ільницька придбала маєток у котеджному містечку "Коник" за 2,1 млн₴ І це при тому, що вартість подібного котеджу у містечку коштує від 50 млн грн. Ймовірно, задля того, аби уникнути зайвих питань, не так давно дівчина переписала це майно на свою матір.

Знімальній групі вдалося пробратися на територію котеджного містечка "Коник", аби поспілкуватися зі співмешканкою заступника генпрокурора. Але на місці Ільницької не було.

"Основна наша мета була це поспілкуватися зі співмешканкою заступника генпрокурора та її на місці ми не зафіксували. Зате відзняли розкішний маєток, який ще нещодавно був зареєстрований на неї, і куплений за дуже низькою вартістю. Ми також помітили автівку вольво припарковану біля цього будинку і незабаром зможемо перевірити кому вона належить і що це взагалі за автівка", – розповідає Ольга Левицька.

Маєток пані Ільницької

Журналісти також зафіксували і розташований поруч будинок Вербицького, де заступник генпрокурора має проживати зараз згідно з договором оренди. При цьому придбав його за довіреністю племінник прокурора – і теж за мізерною в порівнянні з ринковою вартістю. На території побачили автомобіль кемрі білого кольору, проте ніхто не відповів на дзвінок у двері.

"Ви бачите, що поряд два цих об’єкти нерухомості знаходяться, але ми в принципі йдемо по комунальній землі, комунальна земля це ось тут де паркова прохідна така зона, а з іншого боку ми бачимо які котеджі непогані тут знаходяться. З міркувань того наскільки їм вдалося збудувати те все це вже питання до забудовника тому що котеджне містечко розкинулося близько до води", – зауважила журналістка.

Нова пасія Дмитра Вербицького — Христина Ільницька

Виникає питання: звідки ж нова дівчина прокурора змогла отримати таку неймовірну знижку? Можливих висновків кілька: або пані Христині допомагають так шикувати сторонні люди – наприклад заможні чоловіки, або ж вона ймовірно ухиляється від податків.

Не менш цікавим є те, що нова пасія прокурора може мешкати з ним в котеджному містечку вже тривалий час. Так, наприкінці грудня Ільницька викладала у власному телеграм-каналі відео пробіжки, і місцевість навколо дуже нагадує котеджне містечко, в якому за місяць до того племінник Вербицького за довіреністю придбав будинок, а сам заступник Генпрокурора декларує оренду.

Котеджне містечко ‘’Коник’’

"Тут і та сама бруківка, і лавка оригінального дизайну, і краєвид ідентичний – якщо порівнювати з елітним містечком "Коник". Ці деталі наводять на думку, що Христина – співмешканка нашого героя. І якщо це так, то за законом він мав би відобразити її в своїй декларації", – наголошує журналістка.

Нова пасія прокурора Вербицького Христина Ільницька придбала котедж у ‘’Конику’’

Що з цього приводу каже чинне законодавство?

На офіційному сайті НАЗК, в розділі 3 "Члени сім’ї суб’єкта декларування" та, зокрема, в статті 46 "Хто належить до членів сім’ї суб’єкта декларування" сказано, що такими можуть вважатися будь-які особи, які проживали спільно з суб’єктом декларування, були пов’язані з ним спільним побутом, мали взаємні права та обов’язки станом на останній день звітного періоду – за умови спільного проживання із впродовж 30 календарних днів, що передували останньому дню звітного періоду, або сукупно протягом не менше 183 днів протягом року.

Ідеться, у тому числі, й про осіб, які спільно проживали із суб’єктом декларування, хоча й не перебували у шлюбі. Тож органам контролю варто було б пильніше придивитись до Христини Ільницької.

Таким чином, зважаючи на публікації Ільницької та дані, що були отримані нашими журналістами, можемо вважати, що пані Христина вже тривалий час є співмешканкою прокурора – а ці відомості необхідно показувати у декларації. Особливо враховуючи значні статки панянки та новопридбаний маєток, який вона вже встигла переписати на маму.

Як повідомлялось раніше, офіційна ексдружина Дмитра Вербицького, заступника голови ОГПУ, торік стала співвласницею будівлі в середмісті Одеси. Попри те, що подібна нерухомість оцінюється щонайменше в 550 тис. доларів, об’єкт нібито продали всього за 7 млн₴ Примітно, що у декларації посадовця він фігурує як "житловий будинок садибного типу", хоча в оголошенні про продаж ідеться про офісний центр.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!