Україна під час війни: Вимога заборонити 'КиївПрайд' викликає громадський обурення та підтримкуКонтроверсія стосовно "КиївПрайд" і "Маршу рівності": Чому українці вимагають заборони

У п'ятницю цього тижня у Києві була заявлена надзвичайно важлива вимога громадськості щодо заборони організації таких заходів, як "КиївПрайд" і "Марш рівності". Учасники зібрання, які представляли як громадянські, так і військові структури, висловили серйозні обурення відносно цих подій, які, за їх думкою, сприяють суспільному конфлікту і загрозі національній безпеці.

Основні моменти, які були висловлені, стосуються публічної безпеки та моральних цінностей українського суспільства. Вони підкреслили, що такі заходи провокують розпалювання конфліктів у вже напруженому соціальному та політичному середовищі. Крім того, учасники заходу наголосили на тому, що під час воєнних дій в Україні, коли країна бореться за свою територіальну цілісність, проведення таких масових заходів може викликати демотивацію серед військових, які зараз перебувають на фронті або проходять реабілітацію після тяжких поранень.

Центральна фігура, яка має повноваження ініціювати судові заходи щодо заборони таких заходів, міський голова Віталій Кличко, був зазначений у заяві як особа, яка може звертатися до суду з цією ініціативою з метою збереження правопорядку в місті. Також було висловлено, що начальник військової адміністрації Києва Сергій Попко має право особисто заборонити такі заходи у місті з міркувань безпеки.

Невипадково, що саме в центральному офісі міської влади, де зібралися учасники, сидять особи, відповідальні за забезпечення порядку і безпеки в столиці. Це підкреслює серйозність їхнього підходу до даної проблеми і готовність вжити рішучих заходів у разі необхідності.

Загалом, ця ініціатива викликає широкий суспільний консенсус у зв'язку з необхідністю збереження громадської безпеки та моральних цінностей українського суспільства, особливо в умовах війни. Протистояння громадських організацій, які виступають за заборону "прайду", продовжує зміцнюватися, що вказує на широку підтримку серед громадян.

Оригінал статті:

Зранку у п'ятницю шляхетні хлопці і дівчата, чоловіки і жінки завітали до будівлі міської влади. Озвучили вимогу - заборонити т.з. "київпрайд" і "марш рівності". Бо ці заходи провокують суспільний конфлікт, демотивують воїнів на фронті, атакують сім'ю і демографію, а відтак - складають загрозу національні безпеці. Цю позицію тут заявили цивільні і військові. У тому числі з тяжкими пораненнями, які зараз перебувають у Києві на реабілітації.

Нагадаю, що у цій будівлі на Хрещатику, куди ми всі зранку прийшли, сидять одночасно міський голова Віталій Кличко (обраний) і начальник військової адміністрації Києва Сергій Попко (призначений президентом Зеленським). Перший має повноваження ініціювати судовий позов про заборону т.з. "прайду" з міркувань правопорядку. Другий має право взагалі власним рішенням заборонити з міркувань безпеки. А відтак саме вони понесуть відповідальність, якщо по вулицям Києва 16 червня пройдуть українофоби, які бажають смерті українським воїнам і патріотам.

До речі, сьогодні до учасників акції підійшла відома у вузьких колах лесбійка, яка цілком логічно і закономірно представляється як "Мегера", і обізвала учасників акції - у тому числі військових і ветеранів, - "дебілами".

Політичне угрупування, яке рухається під шестиколорними прапорами, складається з суміші ненависті, розпусти і українофобії. Вимога української громади заборонити їхні публічні маніфестації продовжує залишатися актуальною. І звісно, ми будемо рухатися у бік закону про таку заборону. Суспільний консенсус для цього посилюється з кожною такою спробою провести їхній "прайд" у той час, коли ллється кров патріотів.

https://www.facebook.com/ruslanstory