ОЛЕКСАНДР ЛІАС: Є БАГАТО ПИТАНЬ ДО ЖУРНАЛІСТА БУТУСОВА, ВІН ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ ДОВІРИ ДО УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ *

ОЛЕКСАНДР ЛІАС: Є БАГАТО ПИТАНЬ ДО ЖУРНАЛІСТА БУТУСОВА, ВІН ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ ДОВІРИ ДО УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ


Публікації журналіста Юрія Бутусова, які він пише проти влади напередодні Саміту миру, знижують рівень довіри до України і працюють проти нашої держави. Таку оцінку його діям дає громадський діяч Олександр Ліас.

«Зараз ми бачимо одне: ціль всього життя (не тільки роботи) Бутусова – це критика команди Зеленського з ціллю знищення самого Зеленського. А чи програємо ми при цьому війну, його не цікавить», - заявляє Олександр Ліас.

Він звертає увагу на низку питань у біографії та діяльності Юрія Бутусова: починаючи від відсутності профільної журналістської освіти; незрозумілості походження коштів на створення сайту «Цензор.Нет»; наслідків черепно-мозкової травми, через яку Бутусов «іноді не може себе контролювати», і завершуючи висвітленням питань, які наносять шкоду Україні.

«Вагнергейт. Навіть вікіпедія пише, що його роздув Бутусов. Тобто це є секретна спецоперація української розвідки, про яку до подробиць знав Бутусов. Ми мали нібито найняти на роботу купку вагнерівців, посадити їх у турецький пасажирський літак, а потім під якимось приводом посадити цей літак в аеропорту Києва і там їх заарештувати. Схоже на марення шизофреніка. Адже зрозуміло, що посадити чужий літак було б проблематично, а вагнерівці з літака не вийшли б, а взяли б у заручники пасажирів. Було б багато крові та повна дискредитація України на міжнародній арені. Всю цю вакханалію припинив Єрмак, після чого Бутусов вважає його особистим ворогом», - зазначає  Ліас.

Він додає – зараз Юрій Бутусов критикує Андрія Єрмака з метою зірвати Саміт миру, організацією якого той займається.

«Єрмак, по суті, є довіреною людиною президента. Тобто він контролює операції від імені президента і повідомляє президентові про їх виконання. Зеленський не може займатися всім одразу, він і так працює 25 годин на добу. Єрмака поважають за кордоном і він веде переговори не лише щодо саміту, а й щодо зброї. І лити бруд на нього – це означає знижувати рівень довіри до України під час війни», - підкреслює Ліас.