Батько вбитої в Німеччині 9-річної дівчинки з України заявив, що не бачив її 2 рокиБатько вбитої в Німеччині 9-річної дівчинки з України заявив, що не бачив її 2 роки

Батько вбитої в Німеччині 9-річної дівчинки з України заявив, що не бачив її 2 роки

Чоловік каже, що колишня дружина відправляла дитину одну до навчального закладу, і дівчинка мала два смарт-годинника та телефон, але чомусь була без них.

Батько 9-річної Валерії, яка зникла у Німеччині 3 червня 2024 року, заявив, що не бачився з дочкою 2 роки. Він перебуває в Україні та служить у ЗСУ. Чоловік хоче повернути своїх дітей додому. Про це він розповів на відео у Тік-Ток.

Дві його дочки перебували у Німеччині разом із його колишньою дружиною.

"Я зараз перебуваю в Україні, але це справа часу, залишилося лише кілька днів. Я впевнений, що вона жива. Я два роки бачив своїх дітей лише через екран телефону", — сказав батько дівчинки.

Він розповів, що екс-дружина обіцяла привезти доньку в Україну на канікули, але цього не сталося. Також чоловік каже, що колишня дружина відправляла саму дитину до навчального закладу і Валерія мала два смарт-годинника та телефон, але чомусь була без них.

"До поліції дружина звернулася лише о 18:30, а я дізнався про зникнення дитини лише о 22:30. У нас є ще молодша дочка, і вона зараз перебуває з колишньою дружиною, і я вважаю, що це ненадійно. Я сподіваюся, що поверну обох дочок додому, але поки не знаю, як це зробити правильно", — сказав батько дівчинки.