Жити хочеться: Російський десанткік зізнався на відео, що хоче здатися в полон ЗСУУ соцмережах з’явилося відео з російськими військовими, які зізнаються, що більше не можуть воювати і хочуть здатися українським захисникам.

На оприлюднених кадрах такий собі Олег Веснін на прізвисько Фікса з 83-ї десантно-штурмової бригади скаржиться з приводу втрат ЗС РФ і відсутності будь-якої підтримки, заявляючи, що вже три дні ховається зі своїми товаришами по службі без їжі та води.

За словами окупанта, командування кинуло його та інших солдатів напризволяще.

«Поки „пташок” нема сидимо, відпочиваємо, сховалися. Біжимо, не знаю куди… Все, більше сили немає. Три дні без їжі, без пиття. Підтримки жодної. Взяв він відповідальність командира. Командир поранений… Сил нема, пити дуже хочеться. Третій відстав, стік кров’ю. Фара позивна. Мабуть, помер. Позаду теж лежать п’ять 300 бачив, чотири 200 лежить. Понівечені. Ніхто нікого не шукатиме. Що далі робити я не знаю. Ноги не йдуть. І жити хочеться», — пояснив крізь схлипування росіянин.

Він порадив своїм співгромадянам у будь-який спосіб уникати відправки на війну проти України. Невідомо, чи вдалося росіянину здатися в полон.