У США відкрили завод, який вироблятиме артснаряди для Українибоеприпасы оружие

В американському місті Мескіт (штат Техас) відкрився новий завод зброї General Dynamics, що виробляє артилерійські снаряди калібру 155 мм. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Завод артилерійських снарядів був спроєктований та спеціально збудований для інтеграції нових, інноваційних виробничих процесів для забезпечення стійких та довготривалих промислових можливостей для наших бійців”, – заявив президент General Dynamics Фірат Гезен.

Як пише The New York Times, завод щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч снарядів для 155-міліметрових гаубиць, які мають вирішальне значення для воєнних дій в Україні.

Щоб забезпечити постачання артилерійських розрахунків України, Пентагон поставив за мету виробляти 100 тисяч артснарядів щомісяця до кінця 2025 року. Заводи у Скрентоні та Вілкс-Баррі (штат Пенсільванія) разом виробляють близько 36 тисяч снарядів на місяць, зазначають журналісти.

Підприємство складатиметься з трьох виробничих ліній і забезпечить 350 нових робочих місць, коли вийде на повну потужність у 2025 році.

Ще один завод з виробництва снарядів будується у Камдені (штат Арканзас). Пентагон також планує відкрити на військовому заводі в Айові другу лінію з виробництва снарядів і частково відкрити завод у Парсонсі (штат Канзас).