ЦНС: Окупанти на захоплених територіях України змушують чоловіків віком понад 60 років підписувати контракти з міноборони РФЦНС: Окупанти на захоплених територіях України змушують чоловіків віком понад 60 років підписувати контракти з міноборони РФ

ЦНС: Окупанти на захоплених територіях України змушують чоловіків віком понад 60 років підписувати контракти з міноборони РФ

У тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області чоловіків віком від 60 до 65 років примусово відправляють у військо країни-агресорки. Українців змушують підписувати контракти з міністерством оборони Росії.

При цьому загарбники обіцяють службу нібито в тилових підрозділах. Про це 29 травня повідомив на своєму сайті Центр національного спротиву.

У відомстві назвали ситуацію ще одним доказом, що поповнення особового складу ЗС РФ є незадовільним для агресора.

"Тому і вдаються колаборанти до таких "крайніх" заходів. А ще масове дезертирство й небажання проходити службу в армії противника серед місцевого населення ламає усі поставлені Кремлем задачі", – написала пресслужба.

Наприклад, на ТОТ Луганщини лише за кілька місяців було офіційно задокументовано 500 випадків дезертирства. А випадки залишення військової частини помножилися на 20.

"Окупанти чинять шалений тиск на рідних тих, хто втік з армії ворога. Тому ми вкотре закликаємо усіма силами уникати мобілізації, а тим паче підписання контракту з мо рф. А окупантам і колаборантам нагадаємо – міжнародне право забороняє мобілізовувати мешканців захоплених територій до лав окупаційних військ. За це доведеться нести відповідальність", – попередив ЦНС.

Окупантам не вистачає особового складу uqidrkiqxeiqxdant