Російський пропагандист закликав Кремль провести “демонстраційний ядерний вибух”Росії необхідно різко посилити свою “політику стримування – залякування” і провести “демонстраційний ядерний вибух” для того, щоб зупинити подальше залучення Заходу у війну в Україні. Про це йдеться у статті російського пропагандиста, політолога з ВШЕ Дмитра Суслова, оприлюдненій в журналі “Профиль”.

Як пише автор у матеріалі під заголовком “Пора подумати про демонстраційний ядерний вибух”, ситуація в Україні йде до того, що США та їхні союзники найближчим часом можуть дозволити Києву атакувати Росію за допомогою західної зброї.

Таке рішення виведе конфлікт на новий рівень і означатиме прямий вступ США і НАТО у війну проти Росії, вважає Суслов.

За його словами, Москва повинна попередити країни Заходу про те, що залишає за собою право наносити удари по будь-яких їхніх об’єктах, а за умови неядерного удару Вашингтона або НАТО по російській території повинна використати ядерну зброю.

“Для підтвердження серйозності намірів Росії та переконання наших опонентів у готовності Москви піти на ескалацію варто подумати про проведення демонстраційного (тобто не бойового) ядерного вибуху. Політико-психологічний ефект від ядерного гриба, який у прямому ефірі покажуть усі телеканали світу, сподіваюся, поверне західним політикам те єдине, що запобігало війнам між великими державами після 1945 року і що вони зараз здебільшого втратили, – страх перед ядерною війною”, – ідеться у висновку статті Суслова.