Голова Нацполіції прокоментував розслідування Bihus.info про сумнівний родинний бізнесГолова Нацполіції прокоментував розслідування Bihus.info про сумнівний родинний бізнес

Голова Нацполіції прокоментував розслідування Bihus.info про сумнівний родинний бізнес

Голова Національної поліції Іван Вигівський заявив, що всі відомості про свої активи, дружини, а також доньки вказав у деклараціях, які містяться у відкритому доступі на сайті НАЗК.

Про це він написав у Фейсбуці, коментуючи розслідування Bihus.info, зокрема, про те, що нібито його родинний бізнес торгував з фірмами, діяльність яких розслідувала Нацполіція.

«З приводу сюжету, що був оприлюднений на одному з Youtube-каналів, можу лише зауважити, що відомості щодо моїх декларацій, поданих з 2015 року, містяться у відкритому доступі на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, де зазначені активи мої та моєї дружини, а також доньки на момент спільного проживання», — зазначив він.

За його словами, вся ця інформація є доступною для всіх та не є таємницею.

«Окрім того, відповідно до вимог законодавства, я пройшов спеціальну перевірку, яка включала в тому числі і перевірку декларації. Тож не маю сумніву, що я та моя сім’я, а також спосіб мого життя, перебувають під постійним контролем антикорупційних органів, що є добре. Адже це дозволяє нам залишатися відкритими у відносинах з суспільством», — заявив глава НПУ.

Вигівський висловив вдячність за постійну увагу медіа до роботи Нацполіції та його особисто.

«Постійний аналіз декларацій журналістами – це гарна форма громадського контролю у демократичній країні», — вважає він.