Ексголова Броварської РДА Біркадзе виявився учасником злочинної групиЕксголова Броварської РДА Біркадзе виявився учасником злочинної групи

Ексголова Броварської РДА Георгій Біркадзе виявився учасником злочинної групи

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Ігоря Мосійчука.

Ігор Мосійчук розповів, що дехто із працівників НАБУ за гроші зливають інформацію заступнику керівника ОП Олегу Татарову, а очолює цю групу перший замдиректора Бюро Гізо Углава.

Він особисто через свого близького товариша ексголову Броварської РДА Георгія Біркадзе зливав Татарову інформацію в ряді кримінальних проваджень і зокрема в справі "великого будівництва".

А на справді крадівництва, де фігурантами є смотрящій за розкраданням бюджетних коштів в цьому схематозі та один з його організаторів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко,

– пише Мосійчук.

Він додав, що Углава за допомогою детектива НАБУ Валерія Полюги, який працював по цій справі через Біркадзе і який є другом Татарова, зливав фігурантам інформацію по запланованих слідчих діях, чим зводив їхню ефективність до нуля.

Наразі САП та Управління внутрішнього контролю НАБУ, за словами Мосійчука, розслідують та "розкручують це крисине кубло у власному відомстві". Уже проведено ряд слідчих дій і, зокрема, обшуки в Біркадзе та Полюги, є й здобуті докази. Гізо Углаву відсторонили від виконання обовʼязків першого заступника директора НАБУ.

Вишенька на тортик. НАБУшник Полюга, що зливав інфу на користь Голіка, офіційно заробляв понад 3000 доларів за місяць. Але було мало… я вже мовчу про зарплату Углави…

Ці щурі в найтяжчий для України час отримуючи від держави величезні кошти працювали на внутрішнього ворога — мародерів!

Цією справою Олег Татаров за допомогою НАБУшних щурів покриваючи корупціонерів-мародерів кинув прямий виклик західним партнерам, підірвав довіру до України… а потім українці дивуються чому відбуваються затримки з постачанням зброї та фінансової допомоги нашій державі. ДИВЕРСІЯ!

– написав Ігор Мосійчук.

Він додав, що зараз для НАБУ та західних партнерів України, які допомагали запустити всю антикорупційну структуру в нашій країні, має бути справою честі та виживання невідкладний арешт Полюги, Углави, Біркадзе і Татарова:

Бо якщо ні, то обовʼязково зʼявляться політики які візьмуть на прапор фінансову неефективність для України НАБУ та вимагатимуть ліквідації Бюро… подібні процеси мають місце в Польщі та Словаччині! То чи готові США до такого розвитку подій в Україні??

Нагадаймо, що у детектива НАБУ і ексголови Броварської РДА Біркадзе провели обшуки: що відомо.