Злив інформації в НАБУ: відсторонено першого заступника керівникаДиректор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос усунув свого першого заступника Гізо Углаву від виконання посадових обов’язків. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

“Для забезпечення обʼєктивного досудового розслідування, розпочатого за фактом ймовірного витоку інформації, наказом Директора НАБУ за відповідною заявою про можливий конфлікт інтересів усунуто Першого заступника Директора НАБУ від виконання посадових обов’язків та керівництва, закріпленими у внутрішніх документах напрямами та підрозділами. Про перебіг та результати досудового розслідування будемо інформувати громадськість”, – йдеться в повідомленні.

У пресслужбі також додали, що керівництво та колектив НАБУ максимально зацікавлені в проведенні повного, всебічного та неупередженого розслідування за цим фактом.

Згідно даних джерел NV Бізнес, Углава може входити у коло осіб, причетних до витоку інформації про перебіг розслідувань НАБУ в інтересах підозрюваних.

  • САП та представники поліції 22 травня провели обшуки у представника НАБУ в рамках розслідування про витік інформації у резонансній кримінальній справі щодо “великого будівництва”.