Герой Нашого Часу: Життєвий Шлях Андрія Широкова у Служінні Україні18 грудня 2016 року, на Світлодарській дузі, поруч з селом Луганське на території Донецької області, загинув Андрій Вікторович Широков, справжній герой сучасності. Народжений у 1970 році у місті Мирноград (раніше відомому як Димитров, у Донецькій області), він проживав у місті Дніпро. Широков Андрій був патріотом, захисником України, добровольцем Правого Сектору, відомим як "кіборг" після своєї участі у обороні Донецького аеропорту, а також снайпером.

Шлях до бойової слави Широкова почався з військового навчання на базі "Десна" у Чернігівській області. У вересні 2014 року він вступив до Добровольчого українського корпусу Правого сектору, в 5-й батальйон, 1-у штурмову роту. Під час своєї служби він приймав участь у обороні селища Піски, Донецького аеропорту, шахти "Бутівка" та в захисті українських позицій під час битви під Дебальцевим на Світлодарській дузі.

У літній період 2016 року Широков підписав контракт і приєднався до складу 54-ї Окремої Механізованої Бригади Збройних Сил України, ставши частиною 1-ї окремої штурмової роти. Він був визнаний одним з найкращих та найдосвідченіших бійців підрозділу "Вовки Подолянина, Правого Сектору". Наприкінці рядка його позивний "Друг Сім'янин" був наданий через те, що в його родині було п'ятеро дітей.

Життя Широкова слід вважати взірцем для наступних поколінь Української Самостійної Соборної Держави. Його самопожертву та мужність слід пам'ятати як важливий етап в історії України, який символізує боротьбу за свободу та незалежність.

Особлива подяка режисерові документального фільму MYTH / МІФ Leonid Kanter за передачу цього відео родині Широкова після його смерті. Ці кадри, спільно з іншими, що були включені в фільм, відтворюють героїзм і самовідданість українських захисників, які віддали своє життя заради своєї країни. Нехай ми завжди пам'ятаємо ціну свободи і мужність тих, хто боровся за неї.

Оригінал статті:

18 грудня 2016 р. в пекельному бою на Світлодарській дузі, поблизу с. Луганське на Донеччині, загинув справжній герой нашого часу.

Широков Андрій Вікторович, 1970 р.н. народився в м. Мирноград (колишній Димитров, Донецької області), мешканець м. Дніпро.

Патріот, захисник України, доброволець Правого Сектора, «кіборг» (пройшов дві ротації в Донецькому аеропорту), снайпер. Свій бойовий шлях Сім’янин почав з вишколу на базі «Десна» в Чернігівській області. В вересні 2014 р. він вступив до складу Добровольчого українського корпусу Правий сектор (ДУК ПС), 5 батальйон 1 штурмова рота.

На його бойовому шляху оборона с. Піски, Донецький аеропорт, шахта «Бутівка» та захист українських позицій під Дебальцевим (Світлодарська дуга).

З літа 2016 р. Сім’янин підписав контракт і з частиною 1-ї окремої штурмової роти ДУК ввійшов до складу 54-ї Окремої Механізованої Бригади Збройних Сил України. Він був одним з найкращих і найдосвідченіших воїнів підрозділу "Вовки Подолянина, Правий Сектор". Свій позивний - ДРУГ СІМ'ЯНИН отримав завдяки тому, що в родині Широкових п’ятеро дітей.

Його життя є гідним для наслідування майбутніх поколінь Української Самостійної Соборної Держави.

P.S. Це відео було передано родині Сім'янина після його загибелі режисером документальної стрічки MYTH / МІФ Leonid Kanter, за що ми вдячні. Ці кадри саме з стрічки Міф, про ще одного нашого героя - Василь Сліпак

ПАМ'ЯТАЄМО ЦІНУ НАШОЇ СВОБОДИ!

#Сімьянин

#День_Героїв_23_травня

#формування_ідентичності

#Доброволець

#ДУК_ПРАВИЙ_СЕКТОК

#російсько_українська_війна

https://www.facebook.com/groups/PravyySektor/