Керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний зловживає службовим становищем при внесення столичних КП до підприємств критичної інфраструктури (джерела) *

Керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний зловживає службовим становищем при внесення столичних КП до підприємств критичної інфраструктури (джерела)


Як повідомляють наші джерела в КМДА, керівник апарату Дмитро Миколайович Загуменний “збирає” по 1000 доларів США з кожного київського КП за визначення підприємства як такого, що відповідає вимогам критичної інфраструктури та має право на отримання “броні” від мобілізації його співробітників.

Про це повідомляє редакція сайту NENKA ІНФО

У місті Києві адміністрація міста почала процес бронювання співробітників. Якщо щодо самої адміністрації та департаментів питання чітко врегульовано на законодавчому рівні, то для бронювання від мобілізації працівників комунальних підприємств необхідно, щоб КП підпадало під вимоги до підприємств критичної інфраструктури.

Остаточне рішення про віднесення КП до підприємств критичної інфраструктури на рівні КМДА приймає керівник апарату Дмитро Загуменний. Тож, за інформацією наших джерел, саме для Загуменного керівники столичних КП збирають по 1000 доларів США. Сума на перший погляд невелика, але нагадаємо, що в столиці таких підприємств біля 1500.

Нагадуємо, Дмитро Загуменний займає посаду керівника апарату КМДА з жовтня 2018 року. В грудні 2023 року Дмитру Загуменному працівники ДБР вручили підозру, за сприяння столичним депутатам в ухиленні від несення військової служби.

Підозрюваний “направляв” депутатів з військової частини нібито у відрядження до військової адміністрації Києва.