Безугла назвала командувача Об’єднаних Сил Содоля “злочинцем” після поїздки на фронтНардепка Мар’яна Безугла назвала командувача Об’єднаних сил ЗСУ Юрія Содоля “злочинцем”. Також вона звинуватила у провалах на фронті тих, хто належить до його “генеральської фракції”. Про це Безугла написала у "Фейсбуці".

“Повернулася з фронту. Новий керівник фронтом генерал Содоль – злочинець. Сирський дозволив йому поставити “своїх”: Галушкіна, Соколова, Луценка. Не за навиками, а за належністю до генеральскої фракції Содоля. Галушкін завалив оборону Харківщини. Добилася його заміни. Тепер тут Драпатий. Після цього Содоль намагався мене блокувати по всьому фронту”, – заявила нардепка.

За її словами, “Соколов має кримінальне провадження по Чонгару і зараз відповідальний за ділянку фронту”, а “Луценко пропустив прорив Очеретиного на Покровськ і не покараний”.

“Жоден генерал не покараний ні при Залужному, ні при Сирському. Вони “спливають” знову і знову. Нічого не помінялося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський – частина процесу. Він не може вийти за рамки. Я бачу спроби, але”, – заявила Безугла.