«Пропущений урок», «kid_age_info», lesson_detail_deadline»: Додаток Резерв+ створено на основі шкільного щоденникаУкраїнський хактивіст Шон Таусенд заявив, що новий додаток від Міноборони Резерв+ було створено нашвидкуруч на базі іншого додатку — шкільного щоденника. Про це він написав у "Фейсбуці".

«Ви просто з глузду з’їхали з цим перехаканим нашвидкоруч шкільним щоденником. Начебто історія з ковідними намордниками вас нічому не навчила. Я ось тоді насамперед оформив собі QR на столітнього діда, і ввів всяку нісенітницю у всі активні поля. Актуалізував, так би мовити», — зазначив Таусенд.

Він виклав скриншот кода застосунку, де видно назву рядків «Домашні завдання», «Пропущений урок», «kid_age_info», lesson_detail_deadline».

«Лайфхак для СБУ, СЗР та ГУР: призовників із встановленим додатком на службу не брати. Поки що це найкращий тест», — іронічно додав хактивіст.

Нагадаймо, 18 травня з набуттям чинності оновленого законопроєкту про мобілізацію запрацював мобільний додаток “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників і резервістів, у якому можна оновити дані.