Туск «підтвердив», що НАТО воює з Росією — фейки за 14 травняТуск «підтвердив», що НАТО воює з Росією — фейки за 14 травня

Російська армія в Україні «воює» з військами НАТО — це один із головних постулатів російської пропаганди. Пропагандисти постійно шукають будь-які «підтвердження» участі НАТО у війні. У випуску розглянемо побрехенька про те, що польський прем’єр-міністр Дональд Туск буцімто визнав «введення бойового контингенту» НАТО в Україну, відповідно підтвердив, що західні країни нібито «ведуть гібридну війну» проти Росії. Що відбулося — поговоримо у випуску.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog’a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

Долучитись