Прикордонна поліція Словаччини заявила, що все більше чоловіків із України незаконно перетинають кордонПрикордонна поліція Словаччини заявила, що все більше чоловіків із України незаконно перетинають кордон

Прикордонна поліція Словаччини заявила, що все більше чоловіків із України незаконно перетинають кордон

Прикордонна поліція Словаччини стверджує, що з початку року кількість чоловіків з України, які незаконно перетинають кордон, зросла, що збігається з дискусіями про ухвалення нового закону про посилення мобілізації.

Про це речниця словацької прикордонної поліції Агнеса Коперницька повідомила в коментарі AFP.

За словами Коперницької, за перші чотири місяці 2024 року прикордонники Словаччини затримали та звільнили 338 українських чоловіків – порівняно із 166 за аналогічний період 2023 року.

"У перший тиждень травня ми затримали 45 чоловіків на зеленому кордоні. За аналогічний період минулого року їхня кількість становила чотири особи", – додала речниця.

Представниця прикордонної поліції Словаччини наголошує, що українських чоловіків, які незаконно перетинають кордон, затримують, видають їм дозвіл на перебування в країні та відпускають.

"З початку війни жодного випадку реадмісії іммігрантів зі Словаччини в Україну не було", – сказала Коперницька, зауваживши, що в березні до країни потрапив співробітник українського прикордонного патруля – беззбройний і в цивільному одязі.