ЗС РФ продовжує наступ на Авдіївському напрямку після прориву в Очеретиному, – DeepStateЗС РФ продовжує наступ на Авдіївському напрямку після прориву в Очеретиному, – DeepState

ЗС РФ продовжує наступ на Авдіївському напрямку після прориву в Очеретиному, – DeepState

DeepState повідомляє, що Російські війська продовжують розвивати наступ на Авдіївському напрямку після прориву в Очеретиному.

Так, вони просунулися в селі Соловйове на південь від Очеретиного. Також просування є між цими населеними пунктами.

Соловйове, судячи з карти ресурсу, захоплено приблизно на третину. Російські пабліки стверджують, що Соловйове зайняте майже все до південно-західних околиць.

Україна цього не підтверджувала.

Рухи в районі Соловйова та сусідньої з ним Новобахмутівки (судячи з карти DeepState та карт російських пабліків, уже втраченій) створюють безпосередню загрозу позиціями ЗСУ у Бердичах, які ризикують бути обійденими з північного заходу.

Ширше цей напрямок може бути використаний для повороту на південь та спроби оточення територій на захід від Авдіївки – району Уманського та водойм, де ЗСУ намагаються зараз організувати нову лінію оборони. Тепер же, після прориву в Очеретиному, який поки що українським військам купувати не вдається, створюється загроза, що російські війська можуть зайти в тил цієї лінії.

Що ж до Очеретиного, то згідно з картою DeepState частково його вже захоплено, а частково – знаходиться у сірій зоні.

Український військовий експерт Костянтин Машовець вважає, що російські війська, очевидно, вже зайняли північно-західну околицю Очеретиного.

різне queiueiquridzzant

різне