Українські прикордонники відбили атаку російської ДРГ на СумщиніУкраїнській військові, ЗСУ

Міністерство внутрішніх справ України повідомило про новий збройний інцидент на Сумщині, де прикордонники зіткнулись з численною групою російських диверсантів, які переховувались у засідці.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

У Сумській області прикордонні війська стикнулись з великою групою російських диверсантів. За даними МВС України, відбулося інтенсивне зіткнення з використанням стрілецької зброї.

"Завʼязався стрілецький бій. Для посилення висунулися резерви підрозділів Держприкордонслужби та Сил оборони, задіяли артилерійський і мінометний розрахунки. Ворог відійшов", – йдеться у повідомленні.

Сумська область, яка перебуває у стані військового протистояння вже понад два роки, продовжує залишатися однією з найбільш небезпечних зон. Так, ще 15 квітня прикордонники на одному з напрямків держкордону відбили напад декількох осіб з ворожої групи. Військові відкрили вогонь на ураження, і згодом, відстрілюючись зі стрілецької зброї, загарбники відступили.

Окрім безпосереднього протистояння, в регіоні триває примусова евакуація через регулярні обстріли з боку ворога. Це створює додаткові виклики для місцевих жителів і Збройних сил, що стоять на захисті державного кордону.

Нагадаймо, раніше ми повідомляли про те, що росія планує новий наступ вже цього літа. За даними ГУР МО, у червні ворог хоче спробувати захопити всю Донецьку та Луганську області. Все це планують здійснити до інавгурації нового президента США.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!