У Варшаві утворилися черги з українців, які бажають отримати паспорти: журналісти поспілкувалися з чоловікамиУ Варшаві утворилися черги з українців, які бажають отримати паспорти: журналісти поспілкувалися з чоловіками

У Варшаві утворилися черги з українців, які бажають отримати паспорти: журналісти поспілкувалися з чоловіками

Журналісти AFP поспілкувалися з українцями у паспортному центрі Варшави, де вчора були конфлікти через відмову видавати паспорти.

Їхні коментарі:

"Це боротьба з людьми, які тікають з армії. Нас не питають, на якій підставі виїхали за кордон... Чому я ухилянт від призову, якщо я виїхав за кордон легально?" – 38-річний водій вантажівки Максим.

«Держава поставила мене у ситуацію, з якої я не маю виходу. Я думаю, що наша держава просто доводить людей до того, що нам усім це потрібно буде зробити. Двері заблоковані. Бояться, що якщо я увійду, то не вийду, доки не отримаю паспорт. Я знаю, що він там», – 35-річний підприємець Павло Ляшенко, який виїхав до Польщі задовго до війни. Він одержав повідомлення про готовність паспорта, але не може його забрати.

«Я проїхав 700 кілометрів, щоб отримати свій паспорт, бо одержав текстове повідомлення про те, що я можу його забрати. Паспорт ніхто не дає. Якими є наші подальші дії? Що нам потрібно зробити, щоби просто отримати наші документи, за які ми заплатили?», – 27-річний водій вантажівки Богдан.

різне queiqxeiudiqerant

різне

різне

різне

різне