Через російські обстріли напередодні є поранені в двох прифронтових областяхЗа даними голови Херсонщини Олександра Прокудіна, напередодні російська армія обстрілювала 10 населених пунктів області (на фото: наслідки попередніх обстрілів Херсона, грудень 2023 року)

Російські війська обстрілювали прифронтові області протягом попередньої доби, повідомляє місцева влада.

Зокрема, внаслідок атак є поранені на Донеччині, заявляє голова ОВА Вадим Філашкін.

«За 24 квітня росіяни поранили чотирьох жителів Донеччини: двох у Добропіллі, одного у Соловйовому і Красногорівці», – повідомив він.

За даними голови Херсонщини Олександра Прокудіна, напередодні російська армія обстрілювала 10 населених пунктів області. Атаки пошкодили житлові будинки, об’єкт критичної інфраструктури, приватні автомобілі та газогін.

«Через російську агресію три людини дістали поранення», – заявив Прокудін.

Голови Запорізької, Миколаївської та Дніпропетровської областей також заявляли про руйнування внаслідок російських обстрілів. За їхніми даними, ніхто з цивільних не постраждав.

Вранці напередодні голова Одещини Олег Кіпер повідомив про поранення жительки Одеси через ракетний удар Росії.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум