На Закарпатті чоловік майже рік розраховувався загубленою пенсіонером банківською карткоюНа Закарпатті чоловік майже рік розраховувався загубленою пенсіонером банківською карткою

На Закарпатті чоловік майже рік розраховувався загубленою пенсіонером банківською карткою

Поліція затримала 38-річного жителя Мукачева, який присвоїв загублену пенсіонером банківську картку і майже рік розраховувався нею у магазинах. Всього за цей час він витратив з рахунку пенсіонера 40 тис.₴

Як повідомили у поліції Закарпатської області 24 квітня, мукачівський пенсіонер розповів їм, що з його банківської картки, яку він загубив рік тому, зникли гроші.

 qhtixhiqttidzuantПоліцейські швидко знайшли чоловіка, який присвоїв картку

«Увесь цей час карткою успішно розраховувались за покупки в крамницях, про що потерпілий навіть і не здогадувався. Поліцейські швидко встановили чоловіка, який присвоїв картку, а в подальшому і кошти пенсіонера. Ним виявився 38-річний мукачівець. Загальна сума, яку підозрюваний витратив із рахунку пенсіонера, складає майже 40 тисяч гривень», – зазначили у поліції.

Затриманому повідомили про підозру за крадіжку та привласнення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів. За скоєне мукачівцю загрожує до 8 років ув’язнення.