Вбивство поліцейського на Вінничині: у ЗМІ розповіли подробиціВбивство поліцейського на Вінничині: у ЗМІ розповіли подробиці

Вбивство поліцейського на Вінничині: у ЗМІ розповіли подробиці

ЗМІ дізналися про подробиці розстрілу військовими співробітників поліції на Вінниччині, яких сьогодні затримали.

«В автомобілі поліцейських перебували двоє співробітників МВС та один цивільний, якого везли до відділення поліції для складання протоколу за фактом домашнього насильства.

Після того як Віталій Василаке вдарив кулаком співробітника поліції Максима Шарапанського, його напарник — загиблий поліцейський Максим Зарецький — вийшов із патрульного автомобіля та відкрив вогонь із табельної зброї. У цей момент Валерій Василаке з пістолета ТТ відкрив вогонь по співробітнику поліції, унаслідок чого вбив поліцейського Зарецького, а Шарапанського поранив у область лівої сідниці», — каже джерело в правоохоронних органах.

Він також додав, що військовослужбовці Валерій Василаке та його син Віталій Василаке проходили службу у частині А0416, яка розташована у Чорноморську. Але самовільно її покинули напередодні скоєння злочину.

«19 квітня о 18.00 вони самовільно залишили територію військової частини. Із собою Валерій Василаке взяв табельний пістолет ТТ, з якого й стріляв у поліцейських», — каже джерело.

різне qhtidqdiqqtiqdzant

різне

різне

різне