ЗСУ уразили у Севастополі 100-річний російський корабель "Коммуна"ЗСУ уразили у Севастополі 100-річний російський корабель

ЗСУ уразили у Севастополі 100-річний російський корабель "Коммуна"

Вранці 21 квітня у тимчасово окупованому Севастополі пролунали вибухи. Місцеві жителі повідомили, що у місті піднявся стовп диму, а загарбники за традицією відзвітували, що "все під контролем".

Проте згодом з’ясувалося, що українські війська уразили черговий корабель Чорноморського флоту РФ. Про це повідомляє Defense Express.

За попередніми даними, внаслідок удару міг постраждати ворожий корабель у Сухарній бухті. Українські захисники могли атакувати рятувальне судно "Коммуна" та великий десантний корабель. Зокрема, OSINT-блогер MT Anderson оприлюднив супутникові знімки, згідно з якими, в Сухарній бухті міг бути десантний корабель "Ямал".

Водночас рятувальне судно "Коммуна" перебувало біля причальної стінки поруч із Доковою бухтою в 1,5 км на захід, поруч із бойовими кораблями РФ, серед яких два сторожові кораблі проєкту 1135 "Буревісник".

Спікер Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук у коментарі українським ЗМІ уточнив, що захисники атакували саме "Коммуну". Також він додав, що роботу з ліквідації чергового ворожого судна проводили бійці ВМС ЗСУ.

Незважаючи на вік у понад 100 років, рятувальне судно "Коммуна" відіграє велику роль у можливостях ворога на українському півострові. У складі Чорноморського флоту РФ це єдине рятувальне судно, призначене для глибоководних робіт, зокрема для підйому підводних човнів та затонулих вантажів. Саме "Коммуну" окупанти використали для обстеження знищеного ракетного крейсера "Москва".

ЗСУ уразили у Севастополі 100-річний російський корабель  qrxiquiuqidrtant

ЗСУ уразили у Севастополі 100-річний російський корабель