Надра і контрабанда: РНБО хоче заслухати звіт керівника ДержгеонадрСекретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов зазначив за результатами засідання РНБО, що були дані доручення щодо отримання двох звітів — керівника Держгеонадр щодо надр, і другий — щодо контрабанди. Про це він зазначив на брифінгу 4 червня, передає "Укрінформ", передає .

Об этом сообщает КОД ЮА

danilov
Фото: ОПУ

"Було дано доручення на найближчих засіданнях Ради з нацбезпеки і оборони отримати звіт керівника Держгеонадр України стосовно надр. Ще є доручення Президента отримати звіт, що стосується боротьби з контрабандою, тобто, щодо того, наскільки рішення Ради з нацбезпеки і оборони вплинуло на контрабанду і те, що відбувається у нас зараз у цій царині. На наступних засіданнях ми обов’язково будемо це заслуховувати", – поінформував Данілов.

Нагадаємо, у березні РНБО зобов’язало перевірити всі дозволи, які з 1994 року видавали компаніям на користування надрами.

Пізніше Держгеонадра відповідно до уведеного президентом Зеленським в дію рішення РНБО про санкції анулювала спецдозволи на надрокористування (нафтогазові площі) 19 компаніям.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Порошенко прийшов на допит в СБУ.

Читати також:
Вірастюк все ж таки став нардепом – подробиці
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/nadra-i-kontrabanda-rnbo-hoche-zasluhaty-zvit-kerivnyka-derzhgeonadr/”