Меркель закликала враховувати інтереси України у переговорах США та Німеччини щодо “Північного потоку-2”Меркель закликала враховувати інтереси України у переговорах США та Німеччини щодо “Північного потоку-2”
Меркель закликала враховувати інтереси України у переговорах США та Німеччини щодо “Північного потоку-2”

Німеччина продовжить обговорювати з США питання реалізації проекту “Північний потік-2”; Берлін завжди виступав проти екстериторіальних санкцій.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Про це заявила журналістам канцлерка Німеччини Ангела Меркель за підсумками саміту ЄС, — передає УНН.

“З Америкою напевно будуть ще дискусії і переговори з питання “Північного потоку-2”, — сказала вона, зазначивши, що Берлін вітає відмову Вашингтона від санкцій щодо оператора проекту — компанії Nord Stream 2 AG. “Адже ми так чи інакше дуже критично ставилися до екстериторіальних санкцій, незалежно від того, де вони застосовуються”, — додала канцлерка.

Меркель зазначила, що питання інвестицій і енергетичних зв’язків з РФ обговорювалося на саміті в ході дискусії в понеділок увечері. “Тут я сказала б, що ми не в односторонньому порядку залежимо від Росії, але є тісні енергетичні відносини”, — підкреслила вона. Канцлерка вказала на те, що поставки енергоресурсів здійснювалися і за часів холодної війни, і одночасно закликала враховувати інтереси України як країни-транзитера російського газу.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/459307-merkelj_zaklikala_vrahovuvati_interesi_ukrajini_u_peregovorah_ssha_ta_nimechchini_shchodo_pivnichnogo_potoku-2”