Мафія повертається: Степанов призначив в Наглядову раду ДП "Медзакупівлі" своїх

Мафія повертається: Степанов призначив в Наглядову раду ДП "Медзакупівлі" своїх
Голова МОЗ Максим Степанов підписав указ про призначення членами Наглядової ради в Медичні закупівлі України ряд осіб, які є учасниками схем в медзакупівлях, а також є фігурантами кримінальних справ.

Об этом сообщает КОД ЮА


Зокрема, переможцями конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради державного підприємства «Медичні закупівлі України» стали: Кульчинський Антон Петрович, Романьок Микола Михайлович, Мечинський Олексій Борисович, Сакун Олексій Анатолійович, Філинюк Олена Миколаївна.
Також як представники держави в Наглядову раду схвалені кандидатури гендиректора Директорату фармацевтичного забезпечення Міністерства охорони здоров’я України Комаріди Олександра Олеговича і радника Міністра патронатної служби Міністерства молоді та спорту України Цвигуна Віталія Борисовича. Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті Міністерства охорони здоров’я, повідомляє ZN.ua.


Як інформує видання "стопКор", Микола Романьок з ТОВ "Архімед Медікал" вигравав тендери в столичних лікарнях за допомогою турпутівок і сертифікатів супермаркетів. Справу розслідує Нацполіція.


Олексій Мечинський в 2016 році переоформив власну мережу супермаркетів «Praktiker» в ОРДЛО. Через що СБУ почала кримінальне провадження про його участь у фінансуванні тероризму. Також він рахується в реєстрі боржників, як особа на яку відкрито ряд виконавчих проваджень. Фігурує в справах, пов’язаних зі стягненням заборгованості за кредитним договором та про звернення стягнення на предмет іпотеки. Притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 41 КУпАП (Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці).


Олексій Сакун має бізнес у сфері торгівлі фармацевтичними товарами, а Антон Кульчинський — бізнес з різання, обробки і обробки каменю.


Саме ці люди в подальшому зможуть приймати рішення щодо звільнення та призначення керівника підприємства Медзакупівлі, яким зараз керує Арсен Жумалдінов, зможуть узгоджувати всі медзакупівлі і фінансові документи підприємства. На сьогодні бюджет підприємства становить 7,2 млрд грн, але може стати більше. Саме це держпідприємство купує життєво важливі ліки для хворих на онкологію, гемофілію, розсіяний склероз, ДЦП тощо.


Раніше повідомлялося про те, що МОЗ заблокувало закупівлю важливих ліків через ДП "Медзакупівлі". Гендиректора ДП Арсена Жумаділова викликали на допит в поліцію. Як заявляв Жумалдінов, він відмовився призначати заступником людину екс-голови Міністерства охорони здоров’я Іллі Ємця, який мав стати «наглядачем» на держпідприємстві.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/maf-ya-poverta-tsya-stepanov-priznachiv-v-naglyadovu-radu-dp-medzakup-vl-svo-kh”