Третє коло баскетбольної Суперліги відбудеться в форматі баблів. БК “Тернопіль” прийме суперників з 3 до 6 березняТретє коло Суперліги Паріматч відбудеться у баблах.

Об этом сообщает Москов пост


Суперліга Паріматч проведе третє коло у форматі баблів. Таку пропозицію на останнє засідання виніс виконком ФБУ. Водночас її підтримала більшість клубів Суперліги. В умовах пандемії та великої кількості перенесених матчів Суперліги на початку сезону формат баблів дасть можливість завершити чемпіонат у раніше запланований термін та не скорочувати кількість матчів.


Нагадаємо, що відповідно до регламенту Суперліги Паріматчі клуби мають відіграти чотири кола змагань. Зважаючи на розширення Суперліги до 11-ти клубів, регулярний чемпіонат складається з рекордних 220 матчів. Уже 7 лютого клуби завершують друге коло чемпіонату. Третє відбудеться у форматі баблів, за таких умов це коло вдасться завершити до середини березня. Однією з важливих вимог проведення баблів є ізольованість команд в одному місті та невелика кількість переїздів.


У 1-му, 3-му та 4-му баблі господарями паралельно будуть два клуби. В одному з них виступатиме п’ять клубів, в іншому – шість. Господарем другого баблу будуть відразу чотири клуби.


Перший бабл прийматиме Київ та Кам’янське. У Києві впродовж трьох днів місцеві Київ-Баскет та Будівельник прийматимуть у ПС «Венето» Тернопіль, Дніпро, Черкаські Мавпи та Харківські Соколи, а в Кам’янському ігри між собою впродовж чотирьох днів проведуть Прометей, Запоріжжя, Хімік, Одеса та Миколаїв.


Під час визначення місць проведення баблів важливу роль відігравала телевізійна картинка з ігрового залу, завантаженість палаців спорту та можливість розміщення делегацій команд.


Варто відзначити, що дати проведення можуть бути дещо зміщенні в залежності від телевізійної сітки мовлення каналів-трансляторів Суперліги Паріматч. Переважна більшість ігор вийде в ефірах каналів «Xsport», «Обозреватель», «Setanta Sport» та ТРК «Київ».№ туру


Господарі та учасники «баблів» Суперліги (3-е коло)1.БК «Київ-Баскет»

Дата: 10-12.02.2021р.


Учасники: Київ-Баскет, Бдівельник, Тернопіль – Дніпро, Харків, Черкаси


СК «Прометей»

Дата: 11-14.02.2021р.


Учасники: Прометей, Запоріжжя – Хімік, Одеса, Миколаїв2.
БК «Черкаські Мавпи»

Дата: 26 – 28.02.2021р.


Учасники: Черкаси – Харків – Дніпро


СК «Хімік»


Дата: 26 – 28.02.2021р.


Учасники: Хімік – Одеса – Миколаїв


СК «Прометей» – БК «Запоріжжя» дата: 28.02.2021р.БК «Будівельник»


Дата: 26 – 28.02.2021р.


Учасники: Київбаскет – Будівельник – Тернопіль


3.


БК «Харківські Соколи»

Дата: 04-6.03.2021р.


Учасники: Харків, Дніпро, Черкаси – Прометей, Запоріжжя


БК «Тернопіль»

Дата: 03 – 06.03.2021р.


Учасники: Тернопіль, Будівельник, КиївБаскет – Хімік, Одеса, Миколаїв


4.


БК «Дніпро»

Дата: 10-13.03.2021р.


Учасники: Дніпро, Харків, Черкаси – Хімік, Одеса, Миколаїв


БК «Запоріжжя»

Дата: 10-13.03.2021р.


Учасники: Запоріжжя, Прометей – Київ, Будівельник, ТернопільДжерело статті: “https://galas.te.ua/2021/01/третє-коло-баскетбольної-суперліги-в/”