У Києві на смерть замерз двірник з Індії - чоловіка не пустили додому, фото

У Києві на смерть замерз двірник з Індії - чоловіка не пустили додому, фото


У Києві на смерть замерз двірник з Індії, якого звільнили і не пустили додому.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомляє ресурс dtp.kiev.ua.


Трагедія сталася за адресою вулиця Героїв Космосу, 1. Саме там знайшли тіло чоловіка. Він два роки працював місцевим двірником. Однак напередодні ЖЕК звільнив його і вигнав з приміщення в підвалі, де він жив.


Місцеві жителі розповіли, що двірник з Індії був госпіталізований з аневризмою. Два дні він пролежав без свідомості під крапельницею, після чого повернувся додому. Але ЖЕК чоловіка через втрату на час працездатності звільнив, підвал закрив на ключ і не пустив туди двірника навіть забрати особисті речі.


"Якимось чином чоловік опинився в одному кросівку, штанях і сорочці, з перемотаною головою. Гроші, телефон, речі — в закритому підвалі. В результаті після морозної ночі двірника знайшли мертвим в покинутому автобусі без вікон", — написали в ресурсі.У групі "Борщагівка" в Facebook пишуть, що трагедія сталася 15 січня.


Двірникз Індії жив у підвалі, який не байдужі люди допомогли йому переобладнати в житлове приміщення. У той же час ЖЕК йому платив лише 20% зарплати, але він був радий і таким грошам.


Небайдужі після виписки Аптара з лікарні намагалися його знайти. У медустанові говорили, що він ще там. Сам індус за допомогою не звертався, а пішов ночувати в старий автобус. Він замерз — в цей час температура повітря становила -17 градусів.


Як повідомляв "Апостроф", біля елітного еко-готелю "Бреч" в Чернігівській області в п’ятницю, 1 січня, був знайдений мертвим співробітник Офісу Генпрокурора України Євген Котенко. Ймовірно, він помер від переохолодження.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2021-01-18/v-kieve-nasmert-zamerz-dvornik-iz-indii--muzhchinu-ne-pustili-domoj-foto/220586”