Реформа з нульовим результатом? Стало відомо, як камери на дорогах не вплинули на аварійність у КиєвіКількість ДТП у столиці почала скорочуватися ще у березні – після запровадження карантину
Кількість ДТП у столиці почала скорочуватися ще у березні – після запровадження карантину
Фото з відкритих джерел


За пів року роботи комплексів автоматичної фіксації правопорушень кількість ДТП у столиці принципово не змінилася

Об этом сообщает Редакция news


Камери на дорогах поки що не змогли знизити кількість аварій у Києві. Про це свідчить офіційна статистика ДТП за червень-листопад – шість місяців, коли у столиці працювали комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.


За підрахунками «Главкома», за останні пів року кількість аварій у Києві знизилася приблизно на 5,4% (у порівнянні з минулим роком). Це, звісно, позитивна динаміка. Але вона спостерігалася й до запуску камер.


Кількість ДТП у столиці почала скорочуватися ще у березні – після запровадження карантину. До того ж динаміка була ще вищою. У січні-травні – коли камери ще не працювали, аварій на столичних дорогах поменшало на 14%.


У Патрульній поліції України у коментарі «Главкому» запевнили: поки що зарано чекати на якісь помітні результати.


«Введення системи автоматичної фіксації правопорушень це тільки один з інструментів впливу на зменшення аварійності на дорогах. У цей час камери фіксують тільки перевищення швидкості руху, у майбутньому вони зможуть фіксувати й інші правопорушення», – зазначили у поліції.


До того, правоохоронці звертають уваги на те, що кількість порушень у місцях встановлення камер зменшилась у п’ять разів, а кількість ДТП – у три рази.


Нагадаємо, у червні 2020 року в Україні почали працювати перші комплекси автоматичної фото – і відеофіксації порушення правил дорожнього руху. Поки що, так звані, камери працюють лише на Київщині. Станом на грудень 2020 року повноцінно працювало лише 50 камер.


Детальніше читайте у матеріалі:

  • Камери на дорогах. Про що мовчить патрульна поліція?


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/reforma-z-nulovim-rezultatom-stalo-vidomo-yak-kameri-na-dorogah-ne-vplinuli-na-avariynist-u-kijevi-726298.html”