Жанна Шарова, постраждала з Дніпра: прийшла до тями, плаче, але має шанс відновитисьМедики стверджують, що постраждала рухає головою, ногами та руками. Цілком ймовірно, що Жанна Шарова не залишиться інвалідом і повністю відновиться.

Жанна Шарова
Жанна Шарова — одна з 5-ти нацгвардійців, постраждалих під час розстрілу у Дніпрі. Фото — з мережі

Після того, як дівчина прийшла до тями, вона плакала, ЗМІ медики з лікарні ім. Мечнікова у Дніпрі. Наразі з нею працюють психологи.

Об этом сообщает Правда РУ

22-річна Жанна отримала кулю у живіт, травмувався також хребет. Лікарі 4-години рятували її під час операції на кишківнику, перелили при цьому біля 4 літрів крові.

Незважаючи на важкі фізичні травми від вогнепального поранення, зараз вона вже відчуває кінцівки. Тому, як і решта постраждалих, відновиться і, ймовірно, не матиме інвалідності.

Нагадуємо, що Жанна Шарова отримала поранення під час розстрілу у Дніпрі:

  • 27 січня нацгвардієць Артемій Рябчук вистрілив з автомата АК-47 у приміщенні, де перебувало 22 військовослужбовців;
  • Протягом доби солдата, від пострілів якого загинуло 5 осіб, а ще 5-ро отримали поранення, було затримано правоохоронцями. Свідків втечі просять відгукнутись;
  • За рішенням суду Рябчука заарештовано терміном на 2 місяці;
  • Керівник Нацгвардії пішов у відставку, Президент Зеленський призначив виконувача обов’язків;
  • Військові, які служили у тій же частині, де перебував Рябчук, розповіли ЗМІ про тяжкі психологічні та фізичні умови, у яких вони там перебували.
Читати також:
Розстріл військових у Дніпрі: МВС обіцяє до кінця тижня перші результати розслідування Цькування та неуставні відносини: експерти назвали ймовірні причини розстрілу нацгвардійців у Дніпрі Розстріл у Дніпрі: свідків втечі Рябчука просять відгукнутись Розстріл нацгвардійців у Дніпрі: суд заарештував Рябчука
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: Компромат