Археологи розкопали штаб давньоримських воїнів - він займав величезну територію: фото і відео

Археологи розкопали штаб давньоримських воїнів - він займав величезну територію: фото і відео


У Сербії, поблизу вугільної шахти, на кукурузному полі археологи виявили добре збережені рештки штабу римського легіону.

Об этом сообщает Расстрига


Про це повідомляє Reuters.


Загальна площа знахідки – близько 3,5 тисячі квадратних метрів. Цей штаб належав до VII легіону "Клавдія". Дослідники переконані, що те, що у сільській місцевості міг знаходитись римський військовий штаб, робить цю археологічну пам’ятку унікальною.
Знайдений штаб мав 40 кімнат, скарбницю, храм, плац-майданчик і фонтан. Поки що досліджено тільки чверть, і розкопки планується відновити наступної весни. Зокрема, в одній з кімнат археологи знайшли 120 срібних монет.Загалом археологи виявили 100 подібних штабів, та вони всі знаходились у великих містах.Як повідомляв "Апостроф", раніше в Центральному Китаї археологи з Муніципального інституту культурних реліквій та археології Чженчжоу виявили загублене стародавнє місто, якому 5 300 років.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-12-02/arheologi-raskopali-shtab-drevnerimskih-voinov---on-zanimal-ogromnuyu-territoriyu-foto-i-video/216606”