Зеленський заснував в Україні нове свято: кого вітати 28 листопада

Зеленський заснував в Україні нове свято: кого вітати 28 листопада


В Україні з’явиться нове професійне свято — День працівника системи фінансового моніторингу. Його відзначатимуть щорічно 28 листопада.

Об этом сообщает Слон


Відповідний указ президента опубліковано на сайті президента України.


Як зазначається в документі, професійне свято працівників системи фінансового моніторингу засновується з метою відзначення значного внеску працівників системи фінансового моніторингу в утвердження статусу України як надійного партнера міжнародної спільноти у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.День працівника системи фінансового моніторингу відзначатиметься щорічно 28 листопада.


Як повідомляв "Апостроф", президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Гриневецького на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.


Нагадаємо, що на позачерговому засіданні Кабінет міністрів України ухвалив кадрове рішення зі звільненням і новим призначенням.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-11-28/zelenskiy-uchredil-v-ukraine-novyiy-prazdnik-kogo-pozdravlyat-28-noyabrya/216222”